Motto: „Žádný člověk neni tak chudý, aby nemohl darovat úsměv“.

Proč s námi ?

 1. Individuální přístup ke každému klientovi

  Velký důraz je kladen na individuální přístup ke každému klientovi. Naprostou samozřejmostí je také zachování mlčenlivosti o skutečnostech, vyplývajících z podnikatelské činnosti klientů.

 2. Využitím externích účetních služeb šetříte finanční prostředky

  Využitím externích účetních služeb šetříte finanční prostředky, které by jste byli nuceni ve formě hardwaru, softwaru, mzdových nákladů, školení, odborné literatury a jiných ostatních nutných výdajů vydat k tomu, aby jste vytvořili pracovní podmínky zaměstnance. Ceny, za které pro vás pracujeme, jsou častokrát několikanásobně nižší, než by byla pouhá hrubá mzda zaměstnance bez odvodů sociálního a zdravotního pojištění.

 3. Komplexní služby v oblasti vedení účetnictví

  Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové evidence (jednoduché účetnictví), rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a zpracování daňových přiznání pro společnosti, malé i střední firmy, živnostníky, ale i zaměstnance, kteří si daňové přiznání musí vypracovat sami.

  Provádíme účetní, organizační a ekonomické poradenství. Uvedené služby poskytujeme v Ostravě a okolí.

Pokud jste v nabídce našli účetní služby, které hledáte a zároveň požadujete kvalitu, komfort a individuální přístup na přijatelné cenové úrovni, popř. máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se s důvěrou na nás.