Motto: „Žádný člověk neni tak chudý, aby nemohl darovat úsměv“.

O nás

Název naší firmě jsme daly podle softwaru POHODA, který používáme k vedení účetní agendy a díky němu je účtování pro nás i Vás pohoda.Zkušenosti získané z dlouholeté praxe od roku 2000, spolu s nabytými teoretickými znalostmi využíváme denně při výkonu své profese. Dovolujeme si je tedy nabídnout i Vám.

Našim cílem je poskytovat maximálně kvalitní, profesionální a komfortní servis v oblasti firemního účetnictví a daní. Tyto služby se snažíme poskytovat na takové kvalitativní úrovni, aby jste na nás mohli plně přenést odpovědnost za stav Vašeho účetnictví a mohli se bezstarostně a plně soustředit na to, v čem vynikáte. Můžete tak lépe využít svůj podnikatelský potenciál, zvýšit Váš firemní zisk, nebo podíl na trhu.

Velký důraz je kladen na individuální přístup ke každému klientovi. Naprostou samozřejmostí je také zachování mlčenlivosti o skutečnostech, vyplývajících z podnikatelské činnosti klientů.

Využitím externích účetních služeb šetříte finanční prostředky, které by jste byli nuceni ve formě hardwaru, softwaru, mzdových nákladů, školení, odborné literatury a jiných ostatních nutných výdajů vydat k tomu, aby jste vytvořili pracovní podmínky zaměstnance. Ceny, za které pro vás pracujeme, jsou častokrát několikanásobně nižší, než by byla pouhá hrubá mzda zaměstnance bez odvodů soc. a zdrav. pojištění .

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové evidence (jednoduché účetnictví), rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a daňových přiznání pro společnosti, malé i střední firmy, živnostníky, ale i zaměstnance,kteří si daňové přiznání musí vypracovat sami. Provádíme účetní, organizační a ekonomické poradenství. Uvedené služby poskytujeme v Ostravě a okolí.

Pokud jste v nabídce našli účetní služby, které hledáte a zároveň požadujete kvalitu, komfort a individuální přístup na přijatelné cenové úrovni, popř. máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se s důvěrou na nás.

Motto:“Zkušenost si dává platit neobyčejně vysoké školné,ale naučí tolik,jako nikdo jiný!“

Těšíme se na spolupráci s Vámi.